конспект уроку зукраїнської мови звязне мовлення замітка дискусійного характеру в зазету в публіцистичному стилі
Написання замітки в газету". Скачать материал. библиотека материалов. Урок української мови за темою. Мета: формувати в учнів поняття про газету як один із ЗМІ; ознайомити учнів із заміткою як жанром мовлення (характерними рисами, структурою, мовними особливостями), навчити учнів складати замітку в газету інформаційного характеру; повторити матеріал про особливості публіцистичного стилю; формувати інтерес до рідної мови, до слова, прагнення вдосконалювати свої знання з української мови, розвивати інтерес, бажання писати замітки й оповідання, підвищувати мовну й. мовленнєву культуру п’ятикласників. Очікувані результати: засвоєння учнями вимог до написання замітки дискусійного характеру, вміння
План-конспект уроку розвитку зв’язного мовлення на заявлену тему з медіапрезентацією (додається), мета якого - змістом уроку домогтися розширення усвідомлення учнями поняття про газету як один із видів ЗМІ; ознайомити учнів із заміткою як жанром публіцистичного мовлення. Форум педагогічних ідей. Українська мова. Розробка уроку «Замітка дискусійного характеру в газету» з української мови в 6-8-х класах.
Конспект на урок Українська мова скачати. Мета: пояснити особливості створення тексту газетної замітки; на основі здобутих учнями текстологічних знань формувати загальні текстотворчі вміння; уточнювати й збагачувати словниковий запас учнів, розвивати культуру усного й писемного мовлення. Обладнання: зразки заміток у періодичних виданнях. Хід уроку.
Конспект на урок Українська мова скачати. відновити в пам’яті учнів матеріал про публіцистичний стиль, пояснити, що таке допис у газету, як працювати над дописом; сприяти виробленню в учнів навичок складати дописи дискусійного характеру; виховувати старанність, наполегливість у навчанні. Перегляд матеріалу. Отримати код. 3. Урок №. Тема: Допис у газету дискусійного характеру. Мета: відновити в пам’яті учнів матеріал про публіцистичний стиль, пояснити, що таке допис у газету, як працювати над дописом; сприяти виробленню в учнів навичок складати дописи дискусійного характеру; виховувати старанність, наполегливість у навчанні. Обладнання
Службові частини мови. Урок № 80 урок розвитку комунікативних умінь № 20. Усний твір-роздум дискусійного характеру публіцистичного стилю. Мета Тип уроку: урок розвитку зв'язного мовлення, урок навчального твору. Перебіг уроку. І. Організація класу. (Публіцистичний стиль — це стиль суспільної комунікації, громадського життя.) Робота з таблицею. ► За інформацією, представленою в підручнику, заповніть таблицю. Публіцистичний стиль. Мета мовлення. Сфера вживання. Жанри. Мовні особливості. Словникова робота. ► Про що свідчать слова «дискусійний характер»?
Уроки № 98–99 ЗАМІТКА ДИСКУСІЙНОГО ХАРАКТЕРУ В ГАЗЕТУ В ПУБЛІЦИСТИЧНОМУ СТИЛІ. Опубліковано: Проценко Ольга Пон, 2014-07-28 22:24. Розробки уроків. Мета: поглибити знання семикласників про замітку як жанр публіцистичного стилю, ознайомити з особливостями побудови замітки дискусійного характеру (структурою, мовними особливостями); удосконалити мовленнєво-комунікативні вміння здійснювати стилістичний аналіз заміток такого типу, сприймати й усно відтворювати висловлювання, а також складати замітку дискусійного характеру в газету в публіцистичному стилі.
Мета уроку: змістом уроку домогтися розширення усвідомлення учнями поняття про газету як один із видів ЗМІ; ознайомити учнів із заміткою як жанром публіцистичного мовлення; навчити складати замітку дискусійного характеру в газету; повторити матеріал про особливості публіцистичного стилю; виробляти (удосконалювати) комунікативні навики школярів, підвищуючи їх мовну і мовленнєву культуру. Тип уроку: урок розвитку зв’язного мовлення. Очікувані результати: засвоєння учнями вимог до написання замітки дискусійного характеру, вміння школярів займати самостійну позицію у розгляді проблем дискусійного характеру
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали. Уроки № 98–99 ЗАМІТКА ДИСКУСІЙНОГО ХАРАКТЕРУ В ГАЗЕТУ В ПУБЛІЦИСТИЧНОМУ СТИЛІ. Опубліковано: Проценко Ольга Пон, 2014-07-28 22:24. Розробки уроків. Мета: поглибити знання семикласників про замітку як жанр публіцистичного стилю, ознайомити з особливостями побудови замітки дискусійного характеру (структурою, мовними особливостями); удосконалити мовленнєво-комунікативні вміння здійснювати стилістичний аналіз заміток такого типу, сприймати й усно відтворювати висловлювання, а також складати заміт
Урок української мови за темою. Мета: формувати в учнів поняття про газету як один із ЗМІ; ознайомити учнів із заміткою як жанром мовлення (характерними рисами, структурою, мовними особливостями), навчити учнів складати замітку в газету інформаційного характеру; повторити матеріал про особливості публіцистичного стилю; формувати інтерес до рідної мови, до слова, прагнення вдосконалювати свої знання з української мови, розвивати інтерес, бажання писати замітки й оповідання, підвищувати мовну й. Мовленнєву культуру п'ятикласників. Тип уроку: урок розвитку зв'язного мовлення. Обладнання
Замітка дискусійного характеру. Уроr № 100. Тема. Розвиток зв’язного мовлення. Замітка дискусійного характеру. Мета: ознайомити учнів із вимогами до замітки, поняттями «дискусія» та «полеміка»; формувати вміння писати до газети замітки дискусійного характеру; розвивати. зв’язне мовлення, логічне мислення; виховувати толерантність до чужої думки. Очікувані результати: учні вміють складати замітку дискусійного характеру, дискутують, розріз. няють поняття «дискусія» та «полеміка»; висловлюють особисту позицію щодо. обговорюваної теми; добирають цікаві, переконливі аргументи; формують тези, аргум
Усний твір-роздум дискусійного характеру публіцистичного стилю. Українська мова 7 клас. – грудня 04, 2017. Отримати посилання. навчальна: формувати вміння складати усний твір з урахуванням мети й адресата мовлення, типу мовлення (твір-роздум дискусійного характеру), стилю (публіцистичний), підпорядковувати висловлювання темі й основній думці, дотримувати вимог до мовлення, знаходити й виправляти недоліки й помилки в змісті, побудові й мовному оформленні висловлювань
Замітка дискусійного характеру. Опубліковано: School3 Нд, 2015-05-10 00:50. Розробки уроків. Мета:?ознайомити учнів із вимогами до замітки, з поняттями «дискусія» та «полеміка»; формувати у дітей уміння писати замітки дискусійного характеру; розвивати пам’ять, уважність, логічне мислення Очікувані результати:?учні вміють складати замітку дискусійного характеру, дискутують, розрізняють поняття «дискусія» та «полеміка»; висловлюють особисту позицію щодо обговорюваної теми; формують тези, добирають цікаві, переконливі аргументи; роблять висновки; уміють писати до газети замітку. дискусійного хара
Марченко Любов Миколаївна, Вчитель української мови та літератури Шполянської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату I-II ступенів Черкаської обласної ради. Конспект уроку з розвитку мовлення в 6 класі. Написання замітки до стінгазети. Мета уроку: навчити учнів складати замітку до стінгазети інформаційного характеру, повторити матеріал про особливості публіцистичного стилю та будову тексту, сприяти збагаченню словникового запасу. Розвивати зв’язне мовлення школярів, мислення, навички самостійного написання текстів публіцистичного стилю. Виховувати мовленнєву культуру, загальнолюдські ри
Замітка дискусійного характеру. Опубліковано: School3 Нд, 2015-05-10 00:50. Розробки уроків. Мета:?ознайомити учнів із вимогами до замітки, з поняттями «дискусія» та «полеміка»; формувати у дітей уміння писати замітки дискусійного характеру; розвивати пам’ять, уважність, логічне мислення Очікувані результати:?учні вміють складати замітку дискусійного характеру, дискутують, розрізняють поняття «дискусія» та «полеміка»; висловлюють особисту позицію щодо обговорюваної теми; формують тези, добирають цікаві, переконливі аргументи; роблять висновки; уміють писати до газети замітку. дискусійного хара
Мова — скарбниця духовності народу (замітка дискусійного характеру в газету в публіцистичному стилі). Кожен народ має свою неповторну скарбницю — рідну мову. А мова — це глибина тисячоліть, неповторна історія розвитку людства, що прийшло на цю землю творити добро. «Мова — то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги» (В. Сухомлинський). Українська мова дивує й захоплює, вона ясна й повноголоса. Та щоб володіти нею вільно, слід докладати зусиль, підвищуючи рівень власної культури. Висока мовна культура потребує великого бажання досягти рівня обізнаності.
Використовується на уроках української мови у 6 класі. Тема. Урок розвитку зв’язного мовлення. Підготовча робота до написання в газету замітки типу роздуму про вчинки людей. Мета уроку: повторити з шестикласниками про замітку, з’ясувати, як поділяються замітки за змістом; особливості побудови роздуму; вчити школярів писати замітку в газету про вчинки людей ; зв’язно та об’єктивно висловлюватися; розвивати й збагачувати словниковий запас школярів; виховувати тактовність, толерантність у відношеннях із іншими людьми; любов і повагу до рідного слова. – повторимо про типи та стилі мовлення, (зокрема, про публіцистичний стиль), особливості побудови роздуму; – опрацюємо пам’ятку «Як працювати над заміткою»
Замітка в газету типу роздуму про вчинки людей. Мета: ознайомити учнів з особливостями побудови замітки типу роздуму (структурою, мовними особливостями); удосконалити мовленнєво-комунікативні вміння здійснювати стилістичний аналіз заміток такого типу, сприймати й усно відтворювати висловлювання, а також складати замітку в газету типу роздуму про вчинки людей. Тип уроку: урок розвитку комунікативних умінь і навичок. ХІД УРОКУ І. Організаційний момент ІІ. Ознайомлення шестикласників з темою, метою й завданнями уроку ІІІ. Україна — милозвучна рідна мова, вишитий рушник, український одяг, задушевна лірична пісня і крилатий танець. Рідна земля… Рідна…
Зв’язна мова (мовлення). § 66. Замітка дискусійного характеру в газету (публіцистичний стиль) - Зв’язна мова (мовлення). 446 448. 22.9т 4. Галицько-Волинська держава: історія створення та правителі. 26.8т 482. Повість минулих літ: історія написання та головні події з твору. 19.4т 33. Історія заснування Києва: легенди та цікаві факти. 25.9т 112. Олег Віщий: захоплення Києва, походи на Візантію та смерть. В Україні задумали "продовжити" зимові канікули в школах: МОН назвало причину 3032.6т. Під Черкасами батьки збунтувалися проти директора школи: звинувачують у розбещенні дітей і самог
Коментарі
Дописати коментар